משרד נקי למניעת מחלות

בריאות תעסוקתית ומחלות מקצוע


המשרד הוא יותר מסביבת עבודה בלבד

לפעמים נדמה, שמקום העבודה, הוא אזור שיש לו תפקיד מוגדר וחיות רק בין השעות שמונה בבוקר ועד חמש אחר הצהריים. אך לא כך הוא הדבר. מקום העבודה, והמשרד כחלק משמעותי ממנו, הוא מקום בו אתם מבלים שעות רבות (אגב, עבור רובנו מדובר ביותר מתשע שעות ביום), בו אתם אוכלים ובו אתם למעשה חיים מחצית מחייכם, בתקופה כזו או אחרת של החיים. אי לכך התפתחו דרכים רבות לשמירה על הבריאות הפיזית גם בין כתלי המשרד, שלפעמים יכול לשמור על בריאותנו הנפשית. שירותי ניקיון למשרד הם דוגמא מצוינת לשירותים שהיום ניתן להשיג בהשקעה לא רבה של כסף ואשר יבטיחו את השמירה על מה שהיום מכונה, בריאות תעסוקתית. בשורות הבאות נפרוט מספר דרכים לשמירה על הגיינה בסביבת העבודה.

כיצד תשמרו על הגיינה בסביבת העבודה

  • משרד נקי למניעת מחלותהעסקת שירותי ניקיון למשרד – כאמור לעיל, חברה המספקת שירותי ניקיון למשרד היא הדרך הפשוטה והקלה ביותר לשמור על בריאות תעסוקתית ולהימנע מ"מחלות מקצוע", שהן הדרך האלגנטית להגדיר תחלואה המגיעה ממקום העבודה. חברה שתספק עבורכם את שירותי הניקיון, תחסוך לכם זמן ותמנע מחלות רבות שנובעות מחוסר הגיינה, ואינן אלא עניין של השקעה בניקיון ותחזוקה נאותה של המשרד.

  • שמירה על מרחב אישי מסודר – ואם אין ברצונכם להעניק מקום של כבוד לניקיון המשרד בדמות של שכירת שירותי ניקיון למשרד, אולי תתאים לכם דרך שהיא חסכונית יותר אך כנראה מעט פחות יעילה.שמירה על מרחב אישי מסודר ומאורגן על ידי כל אחד מהעובדים במשרד היא דרך פשוטה לשמירה על הגיינה משרדית, שבמידה ותדאגו לשמר אותה בצורת סדר וארגון פשוטים לביצוע, תוכלו למנוע תחלואה משרדית בצורה ניכרת.

  • הסבת תשומת לב העובדים על ידי שלטים ייעודיים – ואם לא בהעסקת שירותי ניקיון למשרד ולא בשמירה פשוטה על המרחב האישי אתם חושבים שתצליחו להשיג את רמת הניקיון הדרושה בסכום הכסף שאתם מוכנים להשקיע, אולי אפיק הדורש יותר השקעת זמן אך מעט מאוד כסף הוא האפיק הנכון עבורכם. הצבת שלטים (בין אם כתובים בכתב יד ובין אם מודפסים על ידי חברות שונות העוסקות בעיצוב גרפי והדפסת שלטים) הקוראים לעובדים במשרד להסב את תשומת ליבם לנושאי ניקיון שונים, הוכחו כמשמעותיים וכיעילים.

המשרד שלכם, הניקיון שלכם, הבריאות שלכם

בין אם תבחרו בדרך יקרה אך יעילה, בדרך זולה אך פחות יעילה או בדרך המשלבת בין השתיים, נסו להגיע למסקנה כמה שיותר מהר. הגיינה בסביבת העבודה הוא נושא שיש להקפיד עליו כשם שאתם מקפידים על התנהלות מקצועית של החברה שלכם או התנהלות כלכלית של המשרד. כאמור לעיל, המשרד שלכם, הוא מרחב המחייה העיקרי שלכם, של עובדיכם ושל השותפים שלכם למשרד. הפכו אותו למקום נעים להתנהלות ולמקום שפותר בעיות, ולא יוצר אותן.