האם מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים מתאימים לכם?

הגיע הזמן לבחור מזרן חדש למיטה שלכם, וכמובן יש שלא מעט אפשרויות שעומדות בדרך. אחת מהאפשרויות הבולטות, היא לבחור מזרונים אורטופדיים שאינם כוללים קפיצים. לרוב אלו מזרנים כמו מזרני ויסקו או מזרני לטקס. אלו חומרים אלסטיים שתומכים בגוף, ומהווים תחליף יוקרתי מאד לקפיצים. אז מתי כדאי לבחור במזרונים הללו? למי הם יכולים להתאים במיוחד? ומה נדגיש כשאנו בורחים בסוגים הללו של המזרונים?

 

העולם המופלא ללא קפיצים

  • במקום הקפיץ הרגיל – ברמה העקרונית שי מזרנים שכוללים קפיצים כי זו השיטה הזולה ביותר לייצר מזרונים אורטופדיים. עם זאת, זה לא אומר שאתם לא צריכים לבחור באפשרות היוקרתית יותר של מזרונים אורטופדיים שאינם כוללים קפיצים. יש לקחת בחשבון שחומרים גמישים כמו הוויסקו למשל, ידועים כחומרים שמספקים תמיכה מושלמת לגוף. יתרה מזו – החומרים הללו גם "זוכרים" בצורה מדויקת את זווית השינה שלנו ולכן עוזרים לנו לקבל פתרון אורטופדי תומך הרבה יותר טוב למקרים כמו כאבי צוואר או כאבי גב.מזרון ללא קפיצים
  • מושלם למיטה מתכווננת – כמובן שאפשר לבחור מזרונים אורטופדיים שאין בהם קפיצים, במידה ואתם בכלל רוצים לבחור במיטה מתכוננת. המיטות המתכווננות מאפשרות לכם ליהנות מזווית מדויקת ונוחה למצבים של מנוחה, קריאה, צפייה בטלוויזיה, שינה, וכיו"ב. כך או כך, חשוב מאד שהמזרון ידע להיות אלסטי, ומזרן עם קפיצים לא בא בחשבון – ולכן המזרונים ללא הקפיצים הם המענה המושלם.
  • מושלם גם לבידוד – אנשים רבים בוחרים מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים, משום שהם מעוניינים בבידוד איכותי בזמן השינה. יש לזכור שכשיש קפיצים במזרן, מרגישים בהם כל תנועה שהאדם השני על המזרן עושה. במזרן ללא קפיצים יש בידוד טוב יותר, ולכן למיטה עבור בני זוג – זוהי בחירה מצוינת אם אתם תעדיפו את המזרן האורטופדי שלא כולל קפיצים.

 

תמיד אפשר לקבל מענה הולם לשינה

כך או כך, כדאי לזכור שהמזרונים האורטופדיים שלא כוללים קפיצים מהווים רק סוג אחד של מזרונים אורטופדיים באופן כללי. בין כך ובין כך, אתם יכולים תמיד לבחור פשוט במזרונים הזולים ביותר עבורכם, והאיכותיים ביותר לשינה שלכם.