טיפולי פוריות

טיפולי פוריות באמצעות הרפואה הסינית

יש סיבות רבות לאי פוריות. בחלק מהמקרים מדובר בבעיות פוריות של הגבר ובחלק מהמקרים של האישה, אך טיפולי פוריות יכולים לפתור בעיות רבות ולגרום לכך שאתה ואת תוכלו להביא ילדים לעולם. אחת הדרכים לטפל בבעיות אי פוריות היא לבצע טיפולי פוריות באמצעות הרפואה הסינית.

ברפואה הסינית משתמשים בשיטות שונות, דיקור סיני, תזונה מתאימה, שימוש בצמחי מרפא ועוד טיפולים שונים שלהם היסטוריה ארוכה של הצלחות בתחומים רבים ללא כל סיכון. בין היתר, הרפואה הסינית עוסקת בטיפולי פוריות ואף מחקרים חדשים תומכים ומחזקים את יעילות הרפואה הסינית בתחומים אלו. בנוסף לכך, הרפואה הסינית תומכת ברפואה הקונבציונאלית ואפשר לשלב בין השניים במגוון דרכים כדוגמת טיפולי IVF – הפריה חוץ גופית.

הפריה חוץ גופית היא טיפול ארוך ומייגע שכרוך בלחצים נפשיים ואף בקשיים פיזיים והרפואה הסינית יכולה להשתלב היטב בטיפולים אלו בצורה של הקלה על התסמינים, תמיכה נפשית, שיפור התוצאות של הטיפולים עוד…

בנוסף לכך, הרפואה הסינית יעילה בסוגים שונים של טיפולי פוריות עבור מצבים של חוסר ביוץ, אנדומטריוזיס, הפלות חוזרות, פרולקטין גבוה ובעיות פוריות על רקע בלתי מוסבר.

הרפואה הסינית עוסקת בתחומים רבים במשך שנים רבות גם בישראל, וישנן מרפאות פרטיות שעוסקות ברפואה הסינית ואף קופות החולים מעניקות שירותים בתחום הרפואה המשלימה הכולל את הרפואה הסינית. הרפואה הסינית תורמת לאורח החיים בדרכים שונות ואין ספק שטיפולי פוריות הן תחום חשוב עבור אנשים רבים ולכן מומלץ לברר עוד על התחום הנ"ל ולבחון אותו בעצמכם.