יישור שיניים שקוף

השיניים שלכם, והפה שלכם ככלל, מעידים עליכם הרבה מאוד ויש להם חשיבות רבה מאוד למראה החיצוני שלכם ולרושם הכללי שאתם משאירים. משום כך, ברור מדוע אנחנו משקיעים כל כך הרבה משאבים לאורך השנים בכל מה שנוגע ליישור שיניים – ובדרך כלל אנחנו מכירים זאת דרך הילדים שלנו, והגשרים שהם מרכיבים כבר בגיל צעיר יחסית בכדי להשיג חיוך ישר ואסתטי כשהם בוגרים. עם זאת. רבים מאתנו בגיל מבוגר יותר מרגישים שהם איחרו את הרכבת ולא רוצים להרכיב גשר או ברזלים ליישור השיניים שלהם – אבל כיום המצב הזה גם לא מחייב.

קצת על האפשרות של יישור שיניים שקוף, ועל היתרונות הרבים של אפשרות זו

  • איך זה עובד? יישור שיניים שקוף מבוסס על קשתיות שקופות המותאמות באופן ספציפי עבור כל אדם שעובר את הטיפול. כיום ישנן שיטות הדמיה מודרניות שיכולות גם לנבא בצורה מדויקת כיצד ייראו שיניו של האדם בסוף הטיפול, ולמעשה כאשר הוא מרכיב את הקשתיות הן בלתי נראות כמעט לחלוטין, וכך הן לא מעיבות אסתטית כלל. את הקשתיות מחליפים בהתאם לשלבים השונים של יישור השיניים, עד הגעה למצב השיניים המיושר והרצוי בסוף סדרת הקשתיות, שיכולה להיות ממושכת למדי – אבל הדבר לא מפריע כלל.שיניים ישרות
  • יתרונות השיטה – שיטת יישור השיניים השקופה היא שיטה איכותית ביותר שחבל לפספס עבור מי שסובל גם בגיל מבוגר משיניים לא ישרות. יתרונותיה הם רבים – אפשר לדעת מראש כיצד ייראו השיניים בסוף, הטיפול הוא דינמי ומשתנה בהתאם למצב השיניים, ובעיקר – הקשתיות הן שקופות ובלתי מורגשות אסתטית, מה שמאפשר לשים אותן במשך כל היום בלי חשש. בנוסף, הן ניתנות להוצאה פשוטה ולכן הן גם לא מגבילות מבחינת אוכל.

אל תתביישו ברצון שלכם ליישר את השיניים שלכם – כיום האפשרויות איכותיות מאי פעם בעבר

הרצון שלכם ליישר את השיניים שלכם הוא לא בושה בכל מקרה, אבל אם בכל זאת אתם מחפשים שיטת יישור שיניים איכותית שלא תהיה ניכרת לעין – הרי ששיטת יישור השיניים השקופה היא הפתרון עבורכם ללא ספק.