כיצד דשא סינטטי עוזר להפחית את החשיפה לחיידקים המעודדים אלרגיות

היתרון הגדול ביותר של הדשא הסינטטי הוא שהוא אינו דשא אמיתי. מדוע זה יתרון, אתם וודאי שואלים? משום שהדשא הסינטטי אינו זקוק לטיפולים השוטפים להם זקוק דשא רגיל. הוא אינו זקוק לדישון, גיזום, הדברה וטיפוח. התהליך המסובך ביותר שיתנהל עם דשא סינטטי הוא תהליך התקנתו, וגם זה יבוצע בידי אנשי המקצוע ולא על ידכם. היותו של הדשא דשא סינטטי מסייע במניעה והפחתה של חיידקים שונים, הגורמים לאלרגיות בקרב ילדים ומבוגרים. אלרגיה לדשא הינה נפוצה מאוד, ומאופיינת באדמומיות וגירוד לאחר ישיבה על דשא. אלרגיה היא למעשה הפעלת שווא של מערכת החיסון, הגורמת לתגובה מוגזמת כלפי חומרים שאינם אמורים להוות בעיה בתפקוד תקין. מערכת החיסון נועדה להגן עלינו מפני זיהומים, אולם לפעמים חלק מהתאים שלה מופעלים בתגובה לחומרים אחרים, וגורמים לתגובה דלקתית מקומית או מפושטת. במאמר הבא נפרט כיצד דשא סינטטי עוזר להפחית את החשיפה לחיידקים המעודדים אלרגיות.

כיצד דשא סינטטי עוזר להפחית את החשיפה לחיידקים המעודדים אלרגיות

  • החומר: דשא סינטטי עשוי מתערובת של פולימרים שונים, שהם בעצם סוגים של פלסטיק וניילון. הדשא הסינטטי מתאים לילדים ומבוגרים שאלרגיים לצמחים שונים.דשא סינטטי
  • הטוטאליות: דשא סינטטי אינו מאפשר צמיחה של עשבים שוטים וצמחים אחרים בגינתכם. כך, במידה וקיימת אלרגיה לצמח מסוים, קיימת סבירות נמוכה בהרבה שתיתקלו בו ברגע הישיבה על הדשא הסינטטי.
  • חיות מחמד: כלבים וחתולים מבינים כי דשא סינטטי אינו מגיע מהגינה השכונתית. הם לא ינסו להתחפר בו או לעשות עליו את צרכיהם, וכתוצאה מכך לא יתפתחו בו חיידקים שונים או יפוזרו עליו שיערות של חיות המחמד.
  • חורי הניקוז: הדשא הסינטטי האיכותי מגיע עם חורי ניקוז, המנקזים את מי הגשמים אל פתח המרזב או הטבע. כאשר אין במקום מים עומדים, הדבר מונע התפתחות של עובש וחיידקים שונים.

אמרו שלום לדשא הסינטטי ולהתראות לדשא הטבעי

התקינו דשא סינטטי היפואלרגני בביתכם ותהנו משלל יתרונותיו עוד היום. בטרם סגירת העסקה וודאו כי הדשא מגיע עם אחריות היצרן לכמה שנים, על מנת שתוכלו לבצע תיקונים בעת הצורך. כעת תוכלו לשבת על דשא מציאותי למראה בנשימה חופשית ורגועה.