כך ניתן לטפל בבעיות פוריות

פוריות לקויה יכולה לנבוע מסיבות הורמונליות, סיבות מבניות של מערכת הרבייה, סיבות נפשיות ומחלות רקע או מחלות ייעודיות שפוגעות בתהליך הביולוגי. בפניה לקבלת טיפולי פוריות, ישנה חשיבות רבה לזיהוי מקור הבעיה על מנת להתאים את הטיפול הנדרש, ולהשיג את התוצאות הרצויות במסלול הקל, המהיר והבטוח ביותר, ולעיתים גם המסלול האפשרי היחיד.

טווח רחב של טיפולים אפשריים

טיפולי פוריות יכולים להסתכם בטיפולים הורמונליים, המיועדים להגביר את רמת הביוץ אצל האישה, או את ספירת הזרע אצל הגבר, והם יכולים להגיע עד לכדי הפריה מלאכותית בתנאי מעבדה. בתוך הטווח הזה ישנו מגוון רחב של טיפולים שניתן לבצע, בהתאם לבעיה. כך למשל, אם מדובר בבעיות פוריות שנובעות מבעיית הולכת הזרע בצוואר הרחם, או מבעיות הובלת הזרע אצל הגבר, הפתרון יכול להסתכם בהזרעה ישירה אל הרחם ובכך לעקוף את הבעיה.פוריות

אבחון מדוייק של בעיית הפוריות – זה יכול לקחת זמן

במקרים אחרים, עשויה הבעיה לנבוע מדחיית הזרע על ידי ביצית האישה, ובמקרה כזה גם הפריה מלאכותית לא תמיד תוכל לסייע. גם למצב זה ישנם פתרונות, אך דוגמאות אלה מדגימות את החשיבות של אבחון הבעיה, הן אצל הגבר והן אצל האישה, על מנת לקבל תמונה מדוייקת של הסיבה הגורמת לבעיות הפוריות, ובהתאם לכך להתאים את הפתרון הנדרש. אחרי שאמרנו את זה, די ברור מדוע לא ניתן לציין אופן אחד, או אפילו מספר אופנים שבהם ניתן לטפל בבעיות פוריות, שכן הטווח הוא רחב, הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות, וכל אישה, גבר או זוג, עשויים לעבור תהליך שונה לחלוטין, על אף שהמטרה היא זהה אצל כולם, להביא ילד לעולם.

מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים חדשניים ואפקטיביים

כיום, נמצא התחום של טיפולי פוריות בפריחה מדעית וטכנולוגית, באופן שמאפשר להשיג תוצאות מצויינות, בצורה בטוחה ועם מינימום טעויות. יחד עם זאת, לעיתים יכול תהליך הטיפול להיות מפרך, מאכזב ומתיש ועל כן חשוב לגשת לשלב הטיפול בצורה מפוכחת ולהבין שמדובר בתהליך של ניסוי וטעיה, ושעדיף לעבור את התהליך בצורה שיטתית ומסודרת על מנת להבטיח הריון מוצלח של עובר בריא לחלוטין, מאשר לחפש קיצורי דרך שיכולים להוביל לשלל סיכונים הן עבור האם והן עבור העובר. מרפאות פוריות ברחבי הארץ, אוחזות בכל היכולות והידע הנדרש כדי להעניק את הטיפול האולטימטיבי לכל אישה, גבר או בני זוג.

לפרטים נוספים אתם מזומנים לבקר באתר מרפאת ד"ר פלדברג – טיפולי פוריות