מדוע לא דוחים בשום אופן ביצוע השתלות שיניים?

הרפואה כיום מתקדמת יותר משהיא הייתה אי פעם. רפואת השיניים, מעניקה היום פתרונות נפלאים למטופלים – החל מפתרונות לחורים או טיפולים מעמיקים, ועד לפתרונות הקשורים לענף של אסתטיקה דנטלית. אחד מאותם טיפולי אסתטיקה המוכרים ומבוקשים הוא כמובן טיפול של השתלת שיניים. סיבות לטיפול שכזה יכולות להיות החל מריקבון של השן ועד לתאונה מצערת שבה נשברו השיניים. איך שלא יהיה – את טיפול ההשתלה לא דוחים בשום פנים ואופן. כל הסיבות מדוע – לפניכם.

1.חסרות שיניים? סביר כי תחושו קושי לאכול

מטרת העל של השיניים היא לאפשר גריסה יעילה, קלה ומהירה של המזון. האם תוכלו לדמיין את עצמכם אוכלים ללא השיניים שלכם? בוודאי שלא. לעתים, השן החסרה שבגללה אתם עומדים לבצע טיפול השתלת שיניים, היא שן שנמצאת במקום אסטרטגי מאד מבחינת כל מה שקשור לאכילה. ללא הימצאות כל השיניים, הרי שאתם עלולים לחוש בקושי בגריסת המזון. איך פותרים זאת? עם טיפול מהיר ומסור על ידי רופא שיניים.

 

2.הבעיות לא נעלמות אם לא פותרים אותן

אם אתם צריכים לעבור טיפול של השתלות שיניים, הרי שכדאי לכם לעשות זאת מהר ככל הניתן. מדוע? מהסיבה הפשוטה שבעיות לא נעלמות אם לא פותרים איתן. לא משנה אם תדחו את הטיפול או פשוט תתעלמו מקיומה של השן החסרה – הרי שבמוקדם או במאוחר תצטרכו לבצע את הטיפול שכל מטרתו היא לאפשר לכם איכות חיים גבוהה. במקום לדחות את הטיפול שוב ושוב, שימו סוף לבעיה עם טיפול ההשתלה.

 

3.פגיעה באסתטיקה ובביטחון העצמי

הפנים שלכם היא תעודת הזהות שלכם. בכל מקום אליו אתם הולכים מזהים אתכם על סמך החיוך שלכם, שמאיר אתכם ואת הסובבים לכם. בעת שיש לכם שן חסרה, רקובה או שבורה, הרי שהפתרון האידיאלי עבורכם הוא טיפול ההשתלה. כעת, עם המצב הנוכחי, אתם מתביישים לחייך חיוך גדול מאחר ומדובר על פגם באסתטיקה של הפה שניכר ומביך אתכם. שימו סוף לבושה, וערכו את טיפול השתלת השיניים שיחזיר לכם את החיוך לפנים.

 

4.כהורים – עליכם לתת דוגמא לילדים

במסגרות החינוכיות מלמדים את הילדים רבות על החשיבות שבשמירת בריאות הפה. כהורים לילדים, הרי שאתם רוצים לתת להם דוגמא חיובית. לכן, בעת שהם יראו כי אתם דוחים את טיפול ההשתלה שעליכם לבצע, אתם מלמדים אותם כי בריאות הפה אינה כה חשובה וכי ניתן לדחות אותה שוב ושוב. תנו לילדכם דוגמא טובה!

ד"ר גיל רפלוביץ מתמחה בטיפולי השתלת שיניים בהתאמה אישית: http:/implantsmile.co.il