מהם השימושים השונים של אמבולנסים פרטיים?

בשנים האחרונות, הצורך באמבולנסים פרטיים הולך ועולה, והשימוש בהם הולך וגובר. אם כך, מהם המטרות שלשמן אנשים שכורים אמבולנסים פרטיים? מהם השירותים שניתן לקבל עם אמבולנס פרטי? בואו ונבין זאת היטב, ואז גם תדעו האם השירות יכול להתאים לכם:

 

כל השירותים שמקבלים עם אמבולנס פרטי

  • העברת חולים למקומות – לכאורה, כדי לפנות חולים ממקום למקום אפשר להזמין אמבולנס של מגן דוד אדום. אלא שאמבולנס של מגן דוד אדום אמור לשמש למטרה אחת בלבד – העברה לחדר מיון לבית החולים. מה עושים אם למשל יש אדם חולה שמתקשה להתנייד ורוצה להגיע לאירוע מסוים? במקרים הללו, שוכרים אמבולנס פרטי אשר מעביר את האדם החולה, כשבאמבולנס יש גם צוות רפואי שמוכן לטפל באדם, במידה ולפתע המצב יחמיר.אמבולנס
  • העברת חולים לנמל התעופה – לכאורה מקרה דומה לקודם, אך מדובר על שירות שהוא מובחן ושונה. פעמים רבות אנשים חולים צריכים להגיע לנמל התעופה – בעיקר על מנת שיוכלו לעבור ניתוח מתקדם בחו"ל. במקרים הללו, הדרך הבטוחה ביותר להעביר אותם לנמל היא בעזרת אמבולנס פרטי (לרוב במקרים הללו גם ההטסה תהיה הטסה רפואית).
  • העברת נפטרים למקום הקבורה – כאשר רוצים להעביר אדם נפטר למקום הקבורה, לא חייבים לפנות לשירות של חברא קדישא. שירות זה מתאים אך ורק למי שמעוניין בקבורה הלכתית בצמוד ללוח הזמנים של חברא קדישא. לעומת זאת, לקבורה בבית קברות אזרחי או בלוח זמנים משלכם – ניתן בהחלט לפנות לאמבולנס פרטי.
  • אבטחה רפואית – יש מי ששוכרים אמבולנס פרטי למטרה של אבטחה רפואית לאירועים. האמבולנס משמש למעשה בתור כונן, ואם חס וחלילה משהו קורה לאורחים באירוע – האמבולנס יכול לפנות אותם במהירות למרכז רפואי.

 

טוב תמיד שיש את השירות

אם לסכם, הרי שכעת אנו מבינים כיצד האמבולנס הפרטי הוא קריטי, וכיצד הוא יכול לעזור לכם בלא מעט מקרים. כעת אתם מוזמנים לפנות לשירות, אם הוא עונה לכם על צורך חשוב.